Finansowanie i ubezpieczenia


Umów się na wizytę

Podając dane: telefon, e-mail - wyrażam zgodę aby firma IMPWAR Sp. z o.o. wykorzystała je do kontaktu ze mną w w/w zaakceptowanych celach.


Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (za pomocą powyższego formularza w treści wiadomości lub na adres iodo@impwar.pl). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych jest firma IMPWAR Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszotary, ul. Legnicka 1, 59-222 Miłkowice. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania, oraz prawach, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w klauzuli informacyjnej.

Finansowanie dopasowane
do twoich potrzeb

impwar

Nissan abonament

Oferta Nissan Abonament jest dostępna dla wszystkich klientów. To najprostszy sposób, żeby cieszyć się z nowego Nissana bez konieczności kupowania go na własność. Opłata miesięczna pozwala korzystać z najnowszych modeli bez ukrytych kosztów i obejmuje pełen serwis auta.

Więcej informacji
impwar

Nissan Select - wolność wyboru

Z ofertą Nissan Select możesz cieszyć się komfortem nowego samochodu, a na koniec umowy wybrać jedną z trzech dostępnych opcji w zależności od potrzeb w danym czasie. Auto można oddać, wymienić na nowe lub wykupić - decyzja zależy tylko od Ciebie

Więcej informacji
impwar

Samochód w rozliczeniu

Zostaw nam swój samochód w rozliczeniu, a zyskasz nawet do 5000 zł rabatu na nowego Nissana. Zapytaj naszych doradców o szczegóły

Więcej informacji
impwar

Nissan Leaf już od
599 zł netto/ miesięcznie

Teraz wystarczy wypełnić wniosek o dopłatę do samochodu elektrycznego w ramach projektu "Mój elektryk" i cieszyć się nowym autem za jedyne 599 zł netto miesięcznie.

Więcej informacji

DOSTĘPNE LOKALIZACJE SERWISÓW

w Grupa Impwar

Bosch car service RZESZOTARY K. LEGNICY

Godziny otwarcia:
Dni robocze: 07:30 - 18:00
Sobota: 08:00 - 14:00

OFERTY UBEZPIECZEŃ SKROJONE NA MIARĘ

Ubezpieczenia komunikacyjne


Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne w zakresie Pakietu dealerskiego.

Ubezpieczenia majątkowe


Niespodziewane wypadki, klęski żywiołowe czy kradzieże to najczęstsze przyczyny uszkodzenia lub utraty mienia.

Ubezpieczenia dla firmy


Skierowane do właścicieli firm, którzy dla swojego mienia poszukują kompleksowej ochrony.

Skontaktuj się z naszym specjalistą