Likwidacja szkód komunikacyjnych


Umów się na wizytę

Podając dane: telefon, e-mail - wyrażam zgodę aby firma IMPWAR Sp. z o.o. wykorzystała je do kontaktu ze mną w w/w zaakceptowanych celach.


Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (za pomocą powyższego formularza w treści wiadomości lub na adres iodo@impwar.pl). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych jest firma IMPWAR Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszotary, ul. Legnicka 1, 59-222 Miłkowice. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania, oraz prawach, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w klauzuli informacyjnej.

SZEROKI WACHLARZ USŁUG
BLACHARSKO- LAKIERNICZYCH

impwar

Serwis blacharski

Nawet najlepszemu kierowcy trudno uniknąć drobnych wgnieceń. Czasem wystarczy zostawić auto na kilka minut na parkingu w centrum miasta, by po powrocie zauważyć niemiłą niespodziankę.

Sprawdź
impwar

Naprawy lakiernicze
w kabinie bezpyłowej

Lakier w samochodzie to jeden z tych elementów, który jest najbardziej narażony na uszkodzenie podczas codziennej eksploatacji. Sól drogowa, intensywne mycie niewłaściwym sprzętem, drobne kamienie, grad to tylko niektóre czynniki, które wpływają na jego kondycję.

Sprawdź
impwar

Własna
mieszalnia lakierów

Częścią naszego serwisu blacharsko-lakierniczego jest mieszalnia lakierów. Zadowolenie klienta ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego korzystamy ze wszystkich dostępnych metod technologicznych, aby zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług. 

Sprawdź
impwar

Bezinwazyjnie
metodą PDR

Niewielkie zniekształcenia blachy można u nas naprawić bez kosztownego malowania. Paintless Dent Repair to doskonała metoda, która nie wymaga rozkręcania elementów samochodu przez co jest szybsza i tańsza. PDR polega na wyciaganiu i wypychaniu wgnieceń.

Sprawdź

DOSTĘPNE LOKALIZACJE SERWISÓW

w Grupa Impwar

Bosch car service RZESZOTARY K. LEGNICY

Godziny otwarcia:
Dni robocze: 07:30 - 18:00
Sobota: 08:00 - 14:00

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Bezinwazyjna metoda PDR


Niewielkie zniekształcenia blachy można u nas naprawić bez kosztownego malowania.

Kompleksowa naprawa


Używamy autoryzowanego sprzętu Nissana jak i oryginalnych części.

Pomoc drogowa Nissan 24/7


W razie awarii lub wypadku pomoc drogowa Nissana znajduje się stale w pogotowiu.

Skontaktuj się z naszym specjalistą