impwar

Autoryzowany Dealer BAIC Auto Wrocław

Z dumą prezentujemy salon marki BAIC, gdzie pasja do doskonałości motoryzacyjnej spotyka się z obsługą najwyższej jakości.

Sprawdź

Odkrywaj najnowsze modele

impwar nissan impwar baic impwar Isuzu
impwar

Miejski kompaktowy SUV

Idealny dla dynamicznego życia w mieście. Łącząc komfort z wydajnością, oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa, ekonomiczny silnik oraz bogate wyposażenie. Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie styl, wygodę i oszczędność w codziennym użytkowaniu.

impwar

Szykowny i nowoczesny wygląd

Eleganckie, wyrafinowane linie oraz dopracowane detale samochodu tworzą idealne połączenie tradycji z nowoczesnością. Charakterystyczna sylwetka przez długie lata będzie prezentować się nowocześnie, świeżo i atrakcyjnie.

impwar

PRZESTRZEŃ MA ZNACZENIE

Model BEIJING 7 wyróżnia się znaczącym rozstawem osi, dzięki któremu pięciu pasażerów poczuje się we wnętrzu niezwykle komfortowo. Elegancki styl, praktyczność i obszerność tego samochodu zjedna sobie sympatię rodzin oraz świata biznesu.

Majestatyczny i elegancki

BJ60 – największy i najbardziej luksusowy SUV w ofercie BAIC – w znakomity sposób łączy klasyczne, pełne elegancji wzornictwo, innowacyjne technologie oraz ponadprzeciętną dzielność w terenie.

Przygoda, tam gdzie chcesz

BAIC BJ40 w jednym nowoczesnym nadwoziu łączy komfort użytkowania i nowoczesność samochodów SUV oraz ponadprzeciętne zdolności off-roadowe klasycznych pojazdów 4x4.

...w najlepszej dostępnej ofercie!

impwar

Oferta BAIC

Skorzystaj z atrakcyjnych ofert
i ciesz się nowym BAIC

Poznaj Nasze modele BAIC

Trzy salony

na terenie Dolnego Śląska

odkryj baic

impwar

Technologie przyszłości

Wyróżniający się poziom
kompetencji koncernu BAIC

Więcej informacji
impwar

Pod kompleksową opieką

Wszystkie samochody BAIC są objęte 5-letnią gwarancją
z limitem przebiegu 100 tysięcy kilometrów

Więcej informacji

Skontaktuj się z naszym specjalistą